EnİyiForum-Türkiye'nin En İyi Forumu  

Geri Dön   EnİyiForum-Türkiye'nin En İyi Forumu > FORUM KURALLARI - UYARILAR - İSTEKLERİNİZ > Forum Anketleri
Şifremi Unuttum? Kayıt ol

Forum Anketleri Güncel Anketler ve sonuçları buyrun bakın..

Seçenekler Stil
Eski 19.09.2018, 10:47   #1
abdurrahman
New Member

Üye No:35565
Teşekkür: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi
Standart Cepmax (internetten para kazanma)

Yeni bir telefon uygulaması, üye olup size verilen görevleri yaptığınızda karşılığında size ödeme yapıyor. günde 15 dk nızı ayırıp aylık reklam gelirlerinden 108 Tl gelir elde edebileceğiniz.Günümüzde insanların telefonu elinden düşürmediğini ve vaktimizin büyük bir çoğunluğunu aldığı gerçeği var. ortada dönen reklam gelirleri ise milyarlarca $ seviyesinde. haliyle kişiye verilen 108 liradan çok daha fazla kazanabilecekleri var bide.

Yeni üye yaptığınızda ve o kişilerde reklamlar izlediğinde yine onlardan da kazanç sağlayabiliyorsunuz. bu durumu duyduğumda sizinde aklınızdan geçen şey benim de aklımdan geçti. sistem acaba ponzi mi ? piramit sistem mi ? üyelik için bir giriş parası alınmıyor yada sizden hiçbirşekilde para talep etmiyorlar bu yüzden kafamdaki bu soru işareti de gitti.

alınabilecek en büyük risk 1 ay boyunca sistemdeki günlük görevleri yapıp paranın yatırılmadığını görmek. benim açımdan bu riske değer.
kayıt olup araştırabileceğiniz referans linkim aşağıdadır.eğer aklınıza yattıysa ve denemek istiyorsanız, referans numaramı girmenizi talep ederim. sizde yapmış olduğunuz üyelerden prim almak istiyorsanız referans numarası girmeniz gerekiyor. ref no ( 109544658332 )

Konu abdurrahman tarafından (19.09.2018 Saat 10:49 ) değiştirilmiştir.. Sebep: eksik bilgi
abdurrahman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsore Linkler

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil